www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.30.
 Hirdetés azonosító: 906732
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba:

Raktári csoportvezető

Fő feladatok

  • beosztott dolgozók munkájának koordinálása, vezetése
  • Külső beérkező tételek beérkeztetése, bevételezése, szortírozása, cimkézése, betárolása tárhelyre.
  • Belső igények (megrendelések) kiszolgálása, adminisztrációja.
  • A társosztályok által meghatározott kiszállítási feladatok végrehajtatása és vonatkozó raktári adminisztációban való részvétel.
  • Napi és időszakos leltári feladatok ellátása.
  • Emelőgépek, targoncák használata.
  • A számítástechnikai rendszerek használata

 Elvárások

  • Szakmunkás vagy középiskolai végzettség
  • Minimum 1-2 év logisztikában szerzett tapasztalat
  • Vezetői készségek
  • Stressztűrő képesség
  • Szevezőkészség
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása
  • Hasonló munkakörben szerzett vezetői tapasztalat előny.
  • Szakirányú végzettség előny
  • Targoncavezetői jogosítvány előny

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: