www.cvonline.hu

Raktári csoportvezető

Régió: Budapest
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2015.02.17.

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk raktári csoportvezető munkatársat törökbálinti munkavégzéssel, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

- a raktárban folyó munkák megszervezése, irányítása betartva a vonatkozó előírásokat
- 5-6 fő raktári dolgozó munkájának koordinálása és ellenőrzése
- folyamatos kapcsolattartás a palettázó és átcsomagoló csoportvezetőkkel, továbbá a társosztályokkal
- be- kiszállítások átadás-átvétel ellenőrzése, adminisztrációja
- komissiózás, komissiózás irányítása, komissiók ellenőrzése
- a raktárkészlet szükség szerinti mozgatása, tárolása, komissiózása, rendszeres leltározás
- létszám heti beosztása
- műszak átadás-átvétel
- a raktári készletmozgások kézi és számítógépes adatrögzítése

Elvárások:

- legalább 1 év vezető tapasztalat műszakvezetői vagy csoportvezetői pozícióban
- középfokú végzettség
- számítógépes ismeretek
- raktározási tapasztalat
- magasemelős targoncán szerzett gyakorlat
- targoncavezetői OKJ-s szakképzést igazoló bizonyítvány és jogosítvány
- narancssárga Gépkezelő jogosítványkönyvben megfelelő targoncatípus vizsgával:
régi szerint: 3312,3332,3343-magasemelésű, az új szerint: 3312,3313,3324

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelemcsomag
- 7. hónaptól cafeteria
- lehetőség egyéni és csapatbónuszra
- hosszú távú munkalehetőség
- munkába járási költségtérítés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő