www.cvonline.hu

Raktári csoportvezető

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.19.
Jelentkezési határidő: 2015.02.18.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális építőipari termékeket gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat raktári csoportvezető pozícióba.

Feladatok:

- a beérkező anyagok mennyiségi és minőségi átvételének, szakszerű raktározásának biztosítása
- belső anyagmozgatási feladatok koordinálása, szabályok, folyamatok betartatása
- raktári dolgozók irányítása, időbeosztásának tervezése, teljesítmények értékelése
- raktár rendjének biztosítása, műszaki, technikai karbantartások, fejlesztések, folyamatfejlesztések javaslatainak kidolgozása

Elvárások:

- középfokú műszaki végzettség
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- raktározás területén szerzett tapasztalat
- csoport- vagy műszakvezetésben szerzett tapasztalat
- kiemelkedő vezetői képességek és kompetenciák
- innovatív szemlélet, proaktív hozzáállás

Előny:
- SAP rendszer ismerete
- angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- munkába járás támogatása
- hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű vállalatnál

Munkaidő: hétfőtől péntekig 7:30-16:00

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Gyártás / Termelés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő