www.cvonline.hu

Raktári csoportvezető

  • A hirdetés 12 napja lejárt

Pozíció leírása:

Irányítása alá tartozó csoport működésének teljes körű biztosítása;
Adott napra tervezett feladatok hatékony kiosztása és azok végrehajtásának nyomon követése;
A napi ügymenet során fellépő problémák megoldása;
A felügyelete alá tartozó kb. 10 –15 fő operatív irányítása;
Targoncák, anyagmozgató gépek működésének felügyelete;
Információadás a műszakvezető részére;
A mérőszámrendszer (KPI) céljainak betartatása;
A folyamatok optimalizálásban való aktív részvétel;
Szabadságtervezés;
Dolgozók napi szintű motiválása.

Követelmények:

Középfokú végzettség
Legalább 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (Gyártás vagy logisztika)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
Jó Problémamegoldó képesség
Határozott fellépés
Kiváló kommunikációs képesség
2 műszakos munkarend vállalása

Előny:

Logisztikai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Páty- Pest megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-1-231-0367, +36-30-837-52-58

Értékelt kvalitások

Előny:

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Stabil vállalati háttér
Fejlődési lehetőség