www.cvonline.hu

Raktári csoportvezető

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között mömax áruházakat üzemeltet.
A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Újonnan nyíló áruházunkba, Debrecenbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

aktív német nyelvtudással
Fontos, hogy a betanulási idő alatt (2-3 hónap) rugalmas legyél, mivel országszerte több áruházunk működésébe is betekintést fogsz nyerni!

Feladataid:

  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel
  • 6-8 fős csapat irányítása
  • Komissiózás
  • Árumozgatás (egységcsomagok szállítóeszközre rakodása)
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése német nyelven

Amit elvárunk:

  • Kiváló német nyelvtudás
  • Kiváló fizikai erőnlét és állóképesség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés,
  • Targoncavezetői jogosítvány (vezetőállásos és gyalogkíséretű)
  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

Előny:

  • Raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria juttatás

Csatlakozz csapatunkhoz! Küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat e-mailen az alábbi címre! Az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció legyen feltüntetve. („Debrecen - RAKTÁRVEZETŐ”)

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen