www.cvonline.hu

Raktári csoportvezető

  • A hirdetés 656 napja lejárt

EMT Hungária Kft.

A MAIKE AUTOMOTIVE francia tulajdonú cégcsoport Európa egyik vezető fémmegmunkálással, sajtolással, hidegalakítással és esztergálással foglalkozó cége, amely a nemzetközi autópiacon és az elektronikai termékek piacán jelentős szerepet tölt be. A csoport célja partnereink részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak lehetnek a piacon. Az EMT Hungária Kft., a csoport magyarországi leányvállalata, gödöllői telephelyére keres munkatársat

 munkakörbe

Legfőbb feladatai :

  • A raktárosok koordinálása
    Bevételezés és kiadás ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a fuvarozó cégekkel ill. a saját gépkocsivezetővel (megrendelés, átvétel, vitás ügyek rendezése, késések követése)
  • A raktárkészlet adatok megbízhatóságának biztosítása
  • A raktár fizikai és könyvelési rendjének betartása, szervezése
  • Részt vesz az időszakos leltárakban
  • Készáruk csomagoltatása és kikészíttetése a vevői igényeknek megfelelően

Elvárt kompetenciák :

  • Hasonló területen megszerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Alapszintű, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Több éves targoncavezetői gyakorlat (gyalogkíséretű, vezetőüléses)
  • Vállalatirányatási rendszer ismeret
  • Jó kommukációs és szervező készség
  • Vezetői készségek

A megadott e-mail címre várjuk az önéletrajzokat bérigény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol