www.cvonline.hu

Raktári csoportvezető (Üllő)

  • A hirdetés 1180 napja lejárt

Feladatai:

  • A csoportjához tartozó áru-összeállítók, targoncavezetők munkájának irányítása, ellenőrzése.
  • A mindenkor jelentkező bolti rendelések maradéktalan kiszolgálása, a napi rendelések befejezése.
  • A kiszedett komissió szúrópróbaszerű ellenőriztetése.
  • Közvetlen kapcsolattartás az áruátvétel, visszáru és kiszállítási területtel.
  • Riportok, beszámolók készítése a raktári vezetők felé.

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági, kereskedelmi végzettség. Felsőfokú (OKJ-s) logisztikai szakirány előnyt jelent.
  • Hasonló pozícióban (raktári operáció és/vagy árukészlettel, áruellátással kapcsolatos területen) eltöltött legalább 1 éves tapasztalat.
  • Kétműszakos munkarend vállalása (6:00-22:00 között).
  • Előny: gépkezelői jogosítvány (OKJ).
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (magasabb szintű Excel), ezen felül bármilyen raktár irányítási rendszer ismerete.
  • Idegen nyelvtudás előnyt jelent (angol/német).
  • Személyes elvárások: vezetői készség, csapatjátékos, precíz, gyakorlatias személyiség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, műszakpótlék, prémium
  • stabil munkakörnyezet, fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat
  • A munkába járást ingyenes céges buszokkal biztosítjuk.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre „Raktári csoportvezető” jeligével.

Helyek Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő