www.cvonline.hu

Raktári csoportvezető (Team koordinátor)

  • A hirdetés 975 napja lejárt

A Rudolph Logistik Gruppe egy nemzetközi logisztikai szolgáltató közel 40000 munkavállalóval, 36 telephelyen, Németországban, Európában és az Arab-félszigeten. Átfogó logisztikai megoldásokat fejleszt és kínál különböző iparágak, elsősorban az autóipar, számára. Magyarországon 1993 óta van jelen, több telephelyén közel 900 főt foglalkoztat.

A Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. győri telephelyére keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Munkavállalók (targoncavezetők és komissiózók) irányítása, felügyelete, ellenőrzése és betanítása
  • Munkaterületre vonatkozó munkavégzési szabályok, munkavédelmi előírások betartatása
  • Munkaszervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (pl. jelenléti ívek)
  • Napi kapcsolattartás és együttműködés a termelés és raktár többi egységével
  • Jelentési kötelezettség a műszakvezetők felé
  • A területhez tartozó anyagok mozgatása targoncával

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • Elektromos targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Team-koordinátor, team-vezető tapasztalat (10-15 fő)
  • Jó kommunikációs és szervező képesség
  • Kezdeményező készség, problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Magabiztos fellépés, rugalmasság
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

termelő vállalatnál és / vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • modern autóipari környezet
  • gyors előremeneteli lehetőség
  • fiatalos munkahelyi hangulat
  • versenyképes jövedelem, teljesítményprémium és cafetéria
  • utazási költségtérítés, valamint több településről is szerződéses járatok biztosítása

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Jelige: „Team koordinátor”

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő