www.cvonline.hu
Raktári csoportvezető (Referenciaszám: PJ4683)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.23.
Jelentkezési határidő: 2016.06.29.
Hirdetés azonosító: 1061041
lejárt

Veszprémi élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Raktári csoportvezető

Feladatok:
- napi operatív tevékenység koordinálása palettázó területeken
- a palettázó területén dolgozók munkájának beosztása, szervezése, irányítása és ellenőrzése
- létszámhiány esetén targoncások helyettesítése
- gépek, eszközök működőképességének ellenőrzése, hibák jelzése
- beszállítóktól áru átvétele és elhelyezése
- rend, tisztaság fenntartása a munkaterületen (lerakódott jég mielőbbi felszedése)
- időszakos leltárak elvégzése
- a hűtőházban lévő kész, és félkész termékek nyomonkövetése
- megérkezett üres raklapok átvétele és lerakásának irányítása majd felhasználáskor a forgás biztosítása

Elvárások:
- középfokú végzettség
- 3 műszakos munkarend vállalása
- minimum 3 éves raktározási területen szerzett tapasztalat
- targoncavezetői jogosítvány
- csoportvezetési tapasztalat előnyt jelent
- valamilyen vállalatirányítási rendszer használatában tapasztalat (SAP előnyt jelent)
- munkavégzés során az élelmiszer-biztonsági alapelvek betartása
- jó kommunikációs és együttműködő készség
- jó szervezési készség
- hűtőházi területen végzett (korlátozott időtartamban) munka vállalása

Amit megbízónk kínál:

- versenyképes fizetés
- cafeteria
- ingyenes céges buszjáratok
plusz pótlék a hűtőházi munkavégzésre
- határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:
- Veszprém

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Hegyi Róbert kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.