www.cvonline.hu

Raktári csoportvezető - Karcag

  • A hirdetés 596 napja lejárt

Feladatok:

  • Raktári dolgozók közvetlen irányítása, munkaidő beosztása, munkaszervezés, törvényi előírások figyelembe vétele,
  • nyilvántartási rendszer használata, jelentések, kimutatások készítése,
  • a raktár többi osztályával ill. egyéb társosztályokkal való gördülékeny együttműködés,
  • munkaterületen a HACCP előírások betartatása, erre rendszeresített okmányok vezetése,
  • leltározásokban való közreműködés, igény esetén konkrét raktári feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • logisztikai területen szerzett, több éves szakmai és vezetői tapasztalat,
  • elektromos, magas emelésű targoncajogosítvány előny,
  • leltározási tapasztalat,
  • jó kommunikációs készség,
  • pontos, felelősségteljes munkavégzés,
  • munkáltató iránti lojalitás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú, stabil munkahely

A munkavégzés helye:

  • KARCAGI logisztikai központ

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, rögzítse jelentkezését a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Pest
Bács-Kiskun
Csongrád
Hajdú-Bihar
Békés
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő