www.cvonline.hu

Raktári Csoportvezető Helyettes

  • A hirdetés 1108 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 23 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak.

Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (IX. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ HELYETTES

Feladatok:

  • Raktározási folyamatok ellenőrzése
  • Leltárak vezetése a rábízott területen
  • Szállítási időpontok betartatása, betartása
  • Raktáros munkatársak vezetése (5-10 fő)
  • Részvétel a csapat munkájában

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Vezetői gyakorlat előnyt jelent
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség és határozottság

Amit nyújtunk:

  • Biztos jövedelem
  • Részvétel egy sikeres csapat munkájában
  • Hoszzú távú perspektíva
  • Professzionális munkakörnyezet

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar