www.cvonline.hu

Raktári csomagoló

Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1174605

Azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk, egészségügyi termékek gyártásával foglalkozó Partnerünk megbízásából az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Gyártási, vagy egyéb a termeléssel összefüggő munka elvégzése a technológiai leírás ill. műveleti utasítás szerint.

Elvárások:
  • Minimum 8 általános végzettség
  • Multinacionális tapasztalat
  • Gyártósori és/vagy gépkezelői tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Július 1-től megemelkedett havibér
  • 30%-os éjszakás műszakpótlék
  • Túlóra lehetőség: szombatonként 200%-os
  • Cafetéria már az első hónaptól
  • Teljesítmény bónusz, az első teljes hónaptól
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Középfokú végzettség

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre. Bővebb információt a +3670 66 55 283 telefonszámon kérhet. Küldjön SMS-t vagy csörgessen meg, visszahívjuk!

Munkavégzés helye:
  • Tata