www.cvonline.hu

RAKTÁRI CSOMAGOLÓ

  • A hirdetés 305 napja lejárt

A Válogatott Bionom Termékek Kft. - Link megjelenítése - egyedülálló  elveknek megfelelően kiválasztott termékeket forgalmazó webáruházat működtet.

Csapatunkat bővítjük, ezért új munkatársat keresünk  a következő munkakörbe :

Számunkra kiemelten fontos a megrendelt termékek  biztonságos, ám megfelelő gyorsasággal végzett becsomagolása. A célunk az, hogy a szakma legjobb kiszolgálását biztosítsuk vevőink számára.

A raktári csomagoló munkatárs legfontosabb feladata a részletesen kidolgozott csomagolási szabályzatunknak megfelelően,  időben elkészíteni a csomagokat, illetve átadni azokat a futárszolgálat számára. Olyan munkatársat keresünk, aki nem csak precízen és gyorsan képes a rábízott feladatot elvégezni, hanem szeret fejleszteni, kísérletezni, jobbá és tökéletesebbé akarja tenni a vevőink kiszolgálását.

Ideális  munkakör olyan ember számára, aki szereti a pörgős munkát, nem ijed meg az új technológiai eljárásoktól, a kihívást jelentő feladatoktól, kellően kreatív és képes együtt fejlődni a céggel.

Elvárások:

  • Monotonitás tűrés;
  • Jó fizikai állóképesség;
  • Rugalmasság;
  • Megbízhatóság;
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Előny:

  • Kereskedelmi cégnél szerzett raktári munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára jelentős értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú, biztos szakmai karriert, és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát kínálunk.

  • Versenyképes fizetés
  • Szolgáltatásban igényes cégvezetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, felelősségteljes munka
  • Saját ötletek megvalósításának lehetősége

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. Csángó utca

Munkaidő: főállás, napi 8 órás munkaidő.

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezés: pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) a lenti e-mail címre küldje el, a tárgy mezőben „Raktári Csomagoló” megjelöléssel.

Az e-mail szöveges részébe írjon (ne csatolt fájl legyen) egy rövid motivációs levelet, amiben jelölje meg a nettó bérigényét, és válaszolja meg a következő kérdéseket:

  1. Miért dolgozna egy biotermékeket forgalmazó webáruháznál?
  2. Mi szükséges ahhoz, hogy egy vállalatnál hosszú távra tervezzen?
  3. Mi az, ami igazán motiválja?

Sikeres pályázást kíván:

Nagy Csaba

ügyvezető

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő