www.cvonline.hu

Raktári csomagoló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1077925

Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Termékek előkészítése átcsomagolása, címkézése
  • Csomagoló anyagok kezelése és egyéb raktári feladatok ellátása
  • Az átcsomagoláshoz szükséges csomagoló anyagok és címkék előkészítése, nyilvántartása
  • Munkaterület rendben, tisztán tartása

Elvárások:
  • Műszakos (délelőtt és délután), folyamatos munkarend vállalása
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Megbízhatóság
  • Precizitás

Juttatások:
  • Fix alap órabér+ műszakpótlék + cafeteria
  • Stabil vállalati környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Előnyök:
  • Azonnal munkakezdés
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre:

Munkavégzés helye:
  • Veszprém