www.cvonline.hu

Raktári áruösszekészítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 945297
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal veszprémi kis- és nagykereskedelmet kiszolgáló partnerünknél kínálunk egyműszakos diákmunkát.

Feladatok:

  • Áruösszekészítés szállításra lista alapján
  • Polcrendezés, árukezelés
  • Árumozgatás

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív jogviszony
  • Folyamatos munkavállalási hajlandóság
  • Legalább hetente 1-2 napi munkavégzés
  • Munkaidő: hétköznapokon 07.00 - 18.00h között, 8 órás műszakokban

Jelentkezni lehet:

  • A Link megjelenítése honlapon regisztrációval
  • Vagy személyesen az irodánkban naponta 10-16h között (Veszprém, Budapest u. 8.).

A felvétel folyamatos.