www.cvonline.hu

Raktári árukikészítő

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1075547
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg tejtermékeket gyártó partnercégünk keres munkavállalókat, ezúttal raktári árukikészítő munkakörbe.

Feladatok:

  • Kiszállításra előkészítés hűtött térben
  • Áruösszekészítés, ellenőrzés
  • Fóliázás

Elvárások:

  • Jó fizikai kondíció és állóképesség
  • Fiatalos, lendületes személyiség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői engedély

Egyéb hasonló állások Önnek
Senior .NET developer

Randstad Hungary Kft.

Nagy múltú, magyarországi rendszerintegrációval...
Budapest

Bolti árutöltő / pénztáros

Mind-Diák Szövetkezet

Ezúttal siófoki élelmiszerboltban kínálunk ruga...
Somogy

Somogy