www.cvonline.hu

Raktári árukezelő

  • A hirdetés 832 napja lejárt

Autóalkatrészeket forgalmazó partnercégünk budapesti csapatába keresünk

 kollégát

Partnerünk logisztikai központja 3 ország több mint 100 kirendeltségének áru ellátását biztosítja. A központ szervezési, raktározási, logisztikai rendszerei és megoldásai egyedülállóak a régióban. A raktár közel 300 fős csapatába keresünk olyan önállóan és felelősségteljesen dolgozó munkatársakat, aki tudásával hozzájárul a vállalat sikeréhez.

Feladatok:

•             A beérkező áruk raktárba történő betárolása, és a megrendelések folyamatos kiszolgálása

•             Alkatrészek komissiózása

•             A megrendelt áruk összekészítése szállításra

•             A termékek körültekintő kezelése

•             Raktári árukészlet leltározása

•             Munkavédelmi szabályok betartása

•             Raktári rend és tisztaság fenntartása

•             Két műszakban történő munkavégzés: hétfőtől-péntekig 6.00-15.00, 13.00-22.00

•             Esetenként szombati munkavégzés

Elvárások:

•             Legalább alapfokú iskolai végzettség

•             Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat

•             Nagyfokú munkabírás

•             Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

•             Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

•             Termelés területén szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

•             Biztos jövedelem

•             Hosszú távú, stabil munkahely

•             Határozatlan idejű munkaszerződés

•             Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalt által forgalmazott termékekből

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a megadott e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő