www.cvonline.hu
Raktári áruelőkészítő/Komissiózó
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.08.12.
Jelentkezési határidő: 2017.08.17.
Hirdetés azonosító: 1175386
lejárt

Autóalkatrészek raktározásával foglalkozó megbízónk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kisebb termékek kigyűjtése a készletből;
  • A becsomagolt termékek mozgatása a csomagolási területre.

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség;
  • Hasonló területen szerezett tapasztalat előnyt jelent.

Amit nyújtunk:

  • Azonnali kezdés;
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű szerződés;
  • Ingyenesen igénybe vehető vállalati buszok a Déli Pályaudvarról

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budaörs;
  • Munkarend: 2 műszak.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.