www.cvonline.hu

Raktári áru összekészítő, adminisztrátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 916092
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal győri telephellyel rendelkező szerszámáruház számára keresünk diákokat.

Feladatok:

  • Áruösszekészítés szállításra lista alapján
  • Polcrendezés, árukezelés
  • Árumozgatás
  • Áru mozgásának lekövetése vállalatinformációs rendszerben

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív jogviszony
  • Hosszútávú munkavállalási hajlandóság
  • Műszaki beállítottság
  • Legalább hetente 2-3 napi munkavégzés
  • Munkaidő: hétköznapokon 14.00 - 18.00h között

Előnyt jelent:

  • Ideális jelölt, aki jelenleg műszaki menedzser szakon tanul, ezen belül is logisztikai szakirányon

Amit kínálunk

  • Bruttó 700 Ft/óra
  • hosszútávú munkalehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.