www.cvonline.hu

Raktári anyagmozgató

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.08.
Jelentkezési határidő: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1096099

Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk részére keresünk Raktári anyagmozgató pozícióba munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Feladatok:

-Teherautók, vagonok és hajók fel- és lepakolása
-Anyagok rendszerbe vétele és összekészítése
-Anyagok fizikai ki- és betárolása a raktárban
-Acéltermék csomagolása

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
- Precizitás, terhelhetőség

Előny:
-Érvényes vezetőüléses és/vagy vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
-Érvényes emelőgép-kezelői jogosítvány híddarura, futódaru és bakdarura
- Acélipari szakmai tapasztalat
- NÉMET nyelvtudás

Amit kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat
- továbbképzési, tanulási lehetőségek
- részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban, legújabb technológiák megismerése
- versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Magyarország, Gönyű (Győrtől 15 km)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján