www.cvonline.hu
Raktári anyagmozgató
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.15.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1076777
lejárt

Győr környékén található, acélfeldolgozás területén tevékenykedő Partnercégünk újonnan induló üzemébe keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szállító járművek fel- és lepakolása
  • Anyagok összekészítése, rendszerbe vétele
  • Anyagok raktári ki- és betárolása, anyagmozgatás
  • Acéltermékek csomagolása

Elvárások:

  • Szakmunkás (műszaki) végzettség
  • Érvényes vezetőüléses és/vagy vezetőállásos targoncavezetői engedély

Előny:

  • Targoncavezetői gyakorlat
  • Emelőgép-kezelői jogosítvány (híddaru, futódaru és bakdaru)
  • Acéliparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek
  • Kiemelt bérezés
  • Cafeteria

Egyéb:

  • 3 műszakos (esetleg folyamatos) munkarend

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.