www.cvonline.hu

Raktári anyagmozgató

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1000869

Dunántúli munkavégzésre ingyenes szállással munkatársakat keresünk a következő munkakörbe Pályakezdők, diákok és nyugdíj előtt állók jelentkezését is várjuk!
Feladatok:

  • Termékek gyáron belüli szállítása
  • Késztermékek megfelelő helyre való betárolása
  • Termékek nyomon követése, kamionra való felpakolása

Elvárások:
  • OKJ targoncavezetői engedély
  • Sikeres teszt megírása
  • Felvételi napon való részvétel
  • Orvosi alkalmasság
  • Raktározásban szerzett szakmai tapasztalat

Juttatások:
  • Ingyenes dolgozói buszjáratot és szállást biztosítunk!
  • Alapbér bruttó 150.000 Ft/hó+törvényileg előírtnál magasabb műszakpótlék
  • Cafetéria rendszer, hiányzásmentességi és túlórabónusz
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér