www.cvonline.hu

Raktári anyagmozgató

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1000869

Dunántúli munkavégzésre ingyenes szállással munkatársakat keresünk a következő munkakörbe Pályakezdők, diákok és nyugdíj előtt állók jelentkezését is várjuk!
Feladatok:

  • Műszakvezető, illetve területi vezető által megadott raktározási feladtok ellátása
  • Raktár területén illetve a termelésben áruk mozgatása
  • Beérkező illetve kimenő kamionok pakolása

Elvárások:
  • OKJ targoncavezetői engedély
  • Sikeres teszt megírása
  • Felvételi napon való részvétel
  • Orvosi alkalmasság

Juttatások:
  • Ingyenes dolgozói buszjáratot és szállást biztosítunk!
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria rendszer, bonusz juttatások
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér