www.cvonline.hu

Raktári anyagmozgató (Zalaegerszeg)

Régió:

Zala

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1044027
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal zalaegerszegi partnercégünk megbízásából keresünk Raktári anyagmozgató munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Felelős a vállalaton belüli anyagáramlás folyamatosságáért és tervszerűségéért
  • A raktárba érkező és kiszállításra kerülő anyagok fogadása, átvétele, igazolása. A készletnyilvántartásba vétele, azonosítása, és betárolása az érvényes eljárások szerint
  • Az árukészlet mozgásának előírás szerinti bizonylatolása, kezelése, naprakész követése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • OKJ-s targoncavezetői végzettség és érvényes targoncavezetői jogosítvány (vezető üléses, vezető állásos és gyalogkíséretű targoncák)
  • Büntetlen előélet
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, fegyelmezettség, pontosság, precizitás