www.cvonline.hu
Raktári anyagmozgató - targoncavezető
Trenkwalder Kft
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2015.03.31.
Hirdetés azonosító: 914876
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. nyíregyházi multinacionális partnere számára keres új munkatársat a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Anyag(termék) sérülésmentes kézi és gépi mozgatása, tárolása
  • Raktári feladatok ellátása
  • Elektromos targonca kezelése
  • Kapcsolattartás a raktár egyéb területeivel és a termeléssel

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Érvényes targoncavezetői engedély

Amit nyújtunk:

Amit kínálunk:

  • több műszakos munkarend
  • szakmai kihívás
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.