www.cvonline.hu
Raktári anyagkönyvelő (Referenciaszám: PJ4043)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.22.
Jelentkezési határidő: 2015.11.29.
Hirdetés azonosító: 991212
lejárt

Budapesti partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Raktári anyagkönyvelő

Feladatok:
- A raktári folyamatokhoz (bevételezés, anyagkiadás, leltározás) kapcsolódó, anyag-nyilvántartási rendszerben végzett könyvelési tevékenységek
- A belső anyagforgalomhoz kapcsolódó könyvelések
- Rendszeres kimutatások, statisztikák készítése
- Folyamatos kapcsolattartás a raktárral, és az érintett termelési területekkel.

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Középszintű számítástechnikai ismeret
- Jó problémamegoldó-, szervező-, kapcsolatteremtő képesség

Előny:
- Angol vagy német nyelv alapfokú ismerete
- Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete
- Termelővállalatnál szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítmény bónusz + cafeteria)
- Kellemes munkakörnyezet

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A raktári folyamatokhoz (bevételezés, anyagkiadás, leltározás) kapcsolódó, anyag-nyilvántartási rendszerben végzett könyvelési tevékenységek.

- A belső egyéb- anyagforgalomhoz kapcsolódó könyvelések.

- Rendszeres kimutatások, statisztikák készítése.