www.cvonline.hu

Raktári anyagkezelő

  • A hirdetés 983 napja lejárt

A Schaeffler csoport vállalatait a célorientáltság, a konstruktív csoportmunka és a termékek és folyamatok fáradhatatlan javításának akarata formálja eggyé!

A FAG Magyarország Ipari Kft. debreceni telephelye várja jelentkezését a következő pozícióra:

Feladatai:

  • Átállások előkészítése, utómunkálatok elvégzése
  • A termelő terület alapanyaggal, rezsianyaggal való ellátása
  • A rábízott szállítóeszköz, emelőgép üzemképes állapotáról folyamatosan tájékoztatja vezetőjét, szükséges javításokra, karbantartásokra javaslatot tesz

Elvárásaink:

  • Targoncás jogosítvány
  • Több éves gépkezelői tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • SAP ismeret, Német vagy Angol nyelvtudás előny

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, teljesítményfüggő havi bónuszt és vállalatcsoport szintű éves bónuszt, béren kívüli és többféle szociális juttatást (cafetéria, hűségpénz, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kultúrált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk. Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát (szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítványok másolata saját néven elmentve) várjuk.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk pályázati anyagát a FAG Magyarország Ipari Kft., Személyügy, 4031 Debrecen, Határ út 1/D címre, vagy a lenti e-mailcímre.

Szeretné velünk együtt mozgatni a világot?

Csatlakozzon hozzánk!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő