www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

  • A hirdetés 589 napja lejárt

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

Feladatok:

  • Raktári folyamatok követése, naprakész vezetése a raktár-irányítási rendszerben
  • Kapcsolattartás a többi osztállyal
  • Beérkező és kiadott göngyölegek nyilvántartásának vezetése
  • EKAER kötelezettséggel kapcsolatos dokumentáció vezetése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló munkakörben, hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Cafeteria, utazási támogatás
  • Stabil nemzetközi logisztikai háttér

Munkavégzés helye:

Budapest XXIII. kerület.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő