www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

  • A hirdetés 468 napja lejárt

 BIOMARK Kft.

munkatársat keres

raktári adminisztrátor

munkakörbe.

Magyarország egyik magyar tulajdonú piacvezető élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó cégcsoportja raktári adminisztrátor munkatársat keres.

Feladatok:

  • Az üzlet adminisztrációs munkájának elvégzése, és az adminisztrációs rész zavartalan működésének biztosítása.
  • Kereskedelmi számlák elkészítése,
  • pénztárkezelés, áruforgalmi és pénzforgalmi jelentések összeállítása.
  • Áruátvétel (kihelyezés), bevételezés, beszerzési megrendelések rögzítése.
  • Számítógépes adatbázis kezelése,
  • szállítói számlák és számviteli anyagok kezelése.

Elvárásaink:

  • Középiskolai végzettség
  • Büntetlen előélet

Előny:

  • Hasonló területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete/használata
    Tejtermékek és húskészítmények áruismerete

Munkaidő:

Hétfő-Szombat:

4.30 – 13.00

Munkavégzés helye:

Budapest, XVII. kerület

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a megpályázott pozíció és nettó fizetési igény megadásával az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő