www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

  • A hirdetés 529 napja lejárt

Dohányipari partnercégünk részére keresünk

Raktári adminisztrátor/Depó Ügyintéző

munkatársat, 2015.12.31-ig

Feladatok:

Biztosítja a depóban lévő áruk rendszerekben történő felügyeletét és pontos nyilvántartását, a

törvényi előírásoknak és a PM belső irányelveinek betartásával

Ellátja a raktározáshoz, értékesítéshez kapcsolódó bizonylatok felügyeletét és azok megőrzését, valamint az ehhez kapcsolódó riportok elkészítését

Elvárások:

Legalább érettségi

Ms Office (Excel, Word) ismerete

Adminisztrációban szerzett gyakorlat előny

SAP, iSMS ismerete előny

Egyéb:

Munkavégzés időtartama 2015.12.31-ig tart

Napi munkaidő: 8 óra

Fizetés: bruttó 960 Ft/ óra

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése

e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!