www.cvonline.hu

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 488 napja lejárt
MAGYARORSZÁGI NAGYKERESKEDÉS

1 munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • termékek kiszállítása a partnerek részére (gyógyszertárak és nagykerek)
  • általános adminisztratív feladatok végzése (online és offline)
  • termékek csomagolása és előkészítése a kiszállításhoz
  • telefon, fax kezelése és egyéb irodai teendők
  • nyilvántartások, statisztikák vezetése
  • értékesítők munkájának segítése
  • rendelések feldolgozása
  • telefonos ügyintézés

Követelmények:

  • B jogosítvány és rutinos vezetői tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség és szervezőkészség
  • MS Office felhasználói szint (Word, Excel, PowerPoint)
  • önállóság, csapatszellem, gyors megoldóképesség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • érettségi bizonyítvány

Biztos vállalati hátteret, versenyképes jövedelmet és jó munkakörülményeket kínálunk!

Munkavégzés helye: Budapest XX. kerület

  • fényképes önéletrajzot, telefonos elérhetőséget és
  • motivációs levelet kérünk a megpályázott pozíció nevének feltüntetésével
  • az alábbi  e-mail címre
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő