www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.08.29.
Hirdetés azonosító: 965119

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk budaörsi logisztikai bázisára keresünk Raktári Adminisztrátor munkatársat azonnali munkakezdéssel

Feladatok:

- Áru átvételhez és kiadáshoz kapcsolódó dokumentáció vezetése
- Adatrögzítés excel táblázatban
- Nyilvántartások kezelése
- Leltár készítése

Elvárások:

- Raktári adminisztrációban szerzett tapasztalat
- Önálló, pontos, precíz munkavégzés
- Megbízható személyiség
- 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

- Kölcsönzött munkaviszony
- Versenyképes juttatási csomag

Munkaidő: 2 műszak (12:30 - 21:00 vagy 21:00 - 05:30, fél óra szünettel)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a