www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

Régió: Budapest
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2014.12.20.

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk raktári adminisztrátor munkatársakat budaörsi munkavégzéssel.

Feladatok:

- adatrögzítés az ügyviteli rendszerben és saját programban
- napi, heti, havi, időszakos kimutatások, jelentések elkészítése
- készletek mennyiségi változásainak kézi és gépi rögzítése
- áruk átvételéhez és kiadásához kapcsolódó készletkezelés
- folyamatos kapcsolattartás a műszakvezetőkkel társosztályokkal
- esetleges reklamációk kezelése, folyamatos feldolgozása
- általános adminisztrációs feladatok ellátása
- nyomtatványok archiválása

Elvárások:

- középfokú végzettség
- raktári adminisztrátor vagy fuvarszervező munkakörben eltöltött minimum 1 éves gyakorlat
- erős felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel)
- jó kommunikációs készség
- megosztott figyelem mellett történő precíz munkavégzés
- monotónia tűrés
- felelősségtudat, pontosság
- 2 műszakos munkarend vállalása (06:00-14:20; 12:00-20:20)

ELŐNY:
- logisztikai szakirányú végzettség
- angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
- azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelemcsomag
- 7. hónaptól cafeteria
- lehetőség egyéni és csapatbónuszra
- hosszú távú munkalehetőség
- önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
- stabil vállalati háttér
- fiatalos csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő