www.cvonline.hu

Raktári Adminisztrátor

  • A hirdetés 1033 napja lejárt

Logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozó vállalatunk IX. kerület, Táblás utcai munkavégzéssel

munkatársakat keres éjszakai műszakra (munkarend hétfőtől péntekig 16.00-00.30 vagy 18.30-03.00-ig váltó műszakban).

Feladat:

  • járatok érkeztetése, dokumentálása,
  • fuvarlevelek nyomtatása, szétosztása a kiszállítóknak,
  • visszáruk dokumentálása,
  • raklapnyilvántartás vezetése,
  • számlázás feladatok, napi statisztikák elkészítése.

A munkakör betöltésének feltétel:

  • középfokú végzettség,
  • raktári adminisztratív munkában szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat előny,
  • jó felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • nagyfokú pontosság,
  • éjszakai munkavégzésre hajlandóság.

Előny valamilyen vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a munkakör és a fizetési igény megjelölésével a lenti e-mailcímen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő