www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

  • A hirdetés 841 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársakat keres

Feladatok:

  • Adatrögzítés saját programban
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Áruk átvételéhez és kiadásához kapcsolódó készletkezelés
  • Általános adminisztrációs feladatok ellátása
  • Nyomtatványok archiválása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség;
  • Megosztott figyelem mellett történő precíz munkavégzés
  • Monotónia tűrés
  • Felelősségtudat
  • Pontosság
  • Azonnali munkakezdés

Előny:

  • Pörgős, talpraesett, pozitív beállítottság
  • Kiemelkedő munkabírás, terhelhetőség
  • Mobilitás, rugalmasság

Helyszín:

  •  Budapest, XXI. kerület

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Stabil vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fiatalos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő