www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

Régió: Budapest
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.08.19.
Hirdetés azonosító: 834776

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális ügyfelünk megbízásából keresünk raktári adminisztrátor kollégát azonnali kezdéssel!

Feladatok:

- Raktári könyvelés vezetése, szállítási okmányok pontos elkészítése
- Raktári készletek FIFO elv szerinti megfigyelése
- Beérkező késztermékek bevételezése, visszáru és göngyöleg kezelése
- Hiányok, többletek jegyzőkönyvezése
- Mérőszámok vezetése; riportok, jelentések készítése
- Létszámmal kapcsolatos riportok vezetése (jelenléti íven, törvény szerint)
- Irodaszer igények összegyűjtése, megrendelése
- Munkaruha kezelése

Elvárások:

- Legalább középfokú iskolai végzettség
- 2 év releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
- MS Office és SAP ismeret elengedhetetlen!
- Alapfokú raktározási, közgazdasági és pénzügyi ismeretek
- Jó adminisztratív készségek, precizitás, elemző gondolkodásmód
- Megbízható és szabálykövető munkavégzés
- 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Multinacionális munkakörnyezet
- Munkalehetőség várhatóan november végéig, de hosszabbítás várató

Munkarend: 3 műszak (hétfőtől péntekig)

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a