www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

  • A hirdetés 1124 napja lejárt

A Rudolph Autóipari és Ipari Logisztikai Kft.

GYŐRI, OROSZLÁNYI ÉS TATABÁNYAI  TELEPHELYÉRE

keres munkavállalót több műszakos munkarendbe, az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Beérkező áruk átvétele
  • Alkatrészek, göngyölegek könyvelése, nyilvántartása
  • Szállítmányozási dokumentálás készítése
  • Készletjelentések, - módosítások készítése
  • Kapcsolattartás a társterületekkel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Felhasználói szintű MS office ismeret
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Precíz - és pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség és rugalmasság
  • Eredményes munkavégzés csapatban é s önállóan egyaránt
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Gépírás ismeret
  • Alapszintű német nyelvismeret
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • stabil munkahely.
  • Utazáshoz útiköltség térítést, több településről is szerződéses járatokat biztosítunk.

Jelentkezését, önéletrajzzal és a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címen tudjuk fogadni.

Helyek Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő