www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2017.03.28.

Pozíció leírása / Job description

Biztos, hosszútávú adminisztratív munkakört keresel? Akkor ez a TE lehetőséged:

Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk dinamikusan bővülő csapatába keresünk raktári adminisztrátorokat budapesti telephelyre, azonnali kezdéssel.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

- termelés teljes körű kiszolgálása, komissiózás
- beérkező tételek átvétele, bevételezés
- termelésből érkező készáru készletre vétele
- adminisztrációs feladatok ellátása (manuális és rendszerszintű)
- komissiózás

Elvárások:

- középfokú végzettség
- flexibilis munkaidő (4 hónapos munkaidőkeretben történő foglalkoztatás, hétfő és vasárnap közötti nappali munkavégzéssel)
- felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Word, Excel)
- önálló, proaktív és problémamegoldó személyiség

Előnyt jelent:
- áruátvételben, komissiózásban szerzett tapasztalat,
- angol nyelvtudás,
- adminisztrációban szerzett releváns tapasztalat

Hölgyek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

- nemzetközi munkakörnyezet
- versenyképes fizetés és juttatási csomag
- fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -