www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

  • A hirdetés 257 napja lejárt

BIOMARK Kft.

munkatársat keres

raktári adminisztrátor

munkakörbe.

Magyarország egyik magyar tulajdonú piacvezető élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó cégcsoportja raktári adminisztrátor munkatársat keres.

Feladatok:

  • Az üzlet adminisztrációs munkájának elvégzése, és az adminisztrációs rész zavartalan működésének biztosítása
  • Kereskedelmi számlák elkészítése
  • Pénztárkezelés, áruforgalmi és pénzforgalmi jelentések összeállítása
  • Áruátvétel (kihelyezés), bevételezés, beszerzési megrendelések rögzítése
  • Számítógépes adatbázis kezelése
  • Szállítói számlák és számviteli anyagok kezelése

Elvárásaink:

  • Középiskolai végzettség
  • Büntetlen előélet

Előny:

  • Hasonló területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete/használata
  • Tejtermékek és húskészítmények áruismerete

Munkaidő:

H-P: 4.30 – 13.00
Szo: 4.30 – 11.00

Munkavégzés helye:

Budapest, XVII. kerület

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal a megpályázott pozíció és nettó fizetési igény megadásával várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő