www.cvonline.hu

Raktári Adminisztrátor

  • A hirdetés 192 napja lejárt

Határozatlan idejű munkaszerződéssel keresünk a budapesti raktárunkba

munkakörbe új munkatársat.

Feladatok:

  • Export-, import ügyintézés
  • Áru beérkeztetése és kiadása
  • Visszáru kezelés
  • Statisztikák készítése
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok

 Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angolnyelv-ismeret írásban és szóban egyaránt (mindennapi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • MS Office megfelelő ismerete (haladó excel ismeretek)
  • Raktárrendszerek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves munkaviszony
  • Precíz, megbízható, munkájára igényes személyiség
  • műszakos munkarend vállalása hétfőtől péntekig

Amit kínálunk:

  • Biztos nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál hosszútávú munkavégzés
  • Összeszokott csapat
  • Versenyképes, fix  bérezés, cafeteria rendszer több fajta választható béren kívüli juttatással, ingyenes sportolási lehetőség

Munkavégzés helye:

  • 1225 Budapest, Campona utca 1., Harbor Park

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig, műszakos munkarendben

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol