www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1082568

Üllői logisztikai partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A beérkező termékek adatainak rögzítése
  • Szállítólevelek előkészítése, kiállítása
  • Ad hoc adminisztratív feladatok ellátása
  • Raktárba érkező termékek bevételezése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatás +cafeteria
  • Céges autóbusz
  • Multinacionális vállalat

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Üllő