www.cvonline.hu

Raktári Adminisztrátor

  • A hirdetés 204 napja lejárt

Magyar Lapterjesztő ZRt. tulajdonában lévő, komplex logisztikai hálózattal rendelkező, disztribúciós-, beszerzési-, raktározási- és komissiózási tevékenységgel foglalkozó, LDS Disztribútor Kft.

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • az áruátvétel számítógépes adatrögzítése
  • áruátvételi dokumentáció ellenőrzése
  • szükséges készletmozgatások elvégzése a számítógépes rendszerben
  • komissió lehúzás
  • komissió könyvelés
  • szállítólevél készítése

Elvárások:

  • számítógépes ismeret
  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • raktározás területén szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság
  • precíz munkavégzés
  • pontosság

A munkavégzés helye:

  • Harbor park (1225 Budapest. Campona u. 1.)

Várjuk jelentkezését, melyet rövid szakmai önéletrajz formájában, fizetési igény és a pozíció megjelölésével a megjelenéstől számított kettő héten belül a lenti e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő