www.cvonline.hu

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 216 napja lejárt

Az 1967-ben alapított FM Logistic multinacionális vállalat, mely világszerte 19000 munkavállalót foglalkoztat és a logisztikai szolgáltatások széles vertikumát kínálja ügyfelei részére.

Üllői telephelyünkre keresünk három műszakban, folyamatos munkarendben foglalkoztatott kollégát a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Fuvarokmányok kezelése,
  • Raktári operációs rendszerek használata,
  • Napi jelentések készítése,
  • Raktári folyamatok segítése,
  • Nyomtatványok és dokumentumok archiválása.

Elvárások:

  • MS Office (Excel) alapos ismerete,
  • Nagyfokú önállóság,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Pontos és precíz munkavégzés,
  • Monotonitástűrés

Előny:

  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat,
  • Azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat,
  • Stabil és hosszú távú munkalehetőség.

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi email címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő