www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.02.
Hirdetés azonosító: 1066275

Szigetszentmiklósi partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • áru bevételezése, kiadása,
  • készletek folyamatos figyelemmel kísérése,
  • folyamatos kapcsolattartás a műszakvezetőkkel,
  • adatrögzítés a vállalatirányítási rendszerben,
  • egyéb adminisztráció elvégzése raktári környezetben,
  • esetenként anyagmozgatási feladatok.

Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség,
  • logisztikában, raktári adminisztrációban szerzett tapasztalat,
  • magas szintű számítógépes ismeretek (főként MS EXCEL),
  • pro-aktivitás, rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság.
  • 2 műszakos munkarend vállalása: 6:00-14:30 és 14:30-23:00.

Juttatások:
  • stabil, multinacionális háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria.
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről és több településről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd.

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével az alábbi email címmel:

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós