www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

  • A hirdetés 358 napja lejárt

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén  közel 300 munkatársat foglalkoztatunk. A kiemelkedő színvonalú spedíciós és logisztikai produkció magas színvonalú adminisztratív háttérszolgáltatásra támaszkodik. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Élelmiszerlogisztikai üzletágunkba munkatársat keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:

  • Napi forgalmi adatok feldolgozása
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a partnerekkel, társosztályokkal, raktárral
  • Adatbázis karbantartása
  • Készletgazdálkodás

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • középfokú végzettség
  • rendszerszemlélet
  • megbízható, felelősségteljes , precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • béren kívüli juttatáscsomag (cafeteria rendszerben)
  • kiváló munkakörülmények
  • munkavégzés nemzetközi csapatban

Munkavégzés helye:

Budapest, X.kerület

betanulás: 5 hónapig 2051 BIATORBÁGY, Verebély L.u.3., Rozália Park II

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk önéletrajzát valamint nettó bérigényét az alábbi e-mail címre „raktári adminisztrátor “ megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő