www.cvonline.hu

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 305 napja lejárt

 A Bayer Hungária Kft. magyarországi szervezetébe

munkatársat keres

napi 6 órás munkára, 6 hónap határozott időtartamra, kölcsönzött státuszba

Feladatok:

  • Árubeérkezési és raktári árumozgatási dokumentumok kezelése, ellenőrzése, nyilvántartása
  • Kiszállításokhoz tartozó dokumentációk meglétének ellenőrzése vonatkozó szabályok figyelembe vételével.
  • Fuvarmegrendelések nyomon követése, adminisztrációja, kapcsolattartás a szállítmányozókkal
  • Raktári kimutatások készítése logisztikai osztály részére
  • Egyéb raktári adminisztráció (raktár és iroda közötti dokumentumok kezelése, postázás)

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • 2-3 éves adminisztratív munkakörben szerzett gyakorlat előnyt jelent, de nem feltétel;
  • Önálló, pontos, folyamatos munkavégzésre való képesség;
  • MS Office programok (Excel, Word, PowerPoint, Outlook), adatbázisok felhasználói szintű ismerete;

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát valamint motivációs levelét a regisztrációt követően töltse fel  a Jelentkezés gombra kattintva!

Munkavégzés helye: Budaörs, Pharma park

Jelentkezési határidő: május 27.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő