www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1043615

Budaörsi élelmiszer raktárba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Külső rendelések fogadása
  • Belső rendelések összeállítása és bonyolítása
  • Ki- és beérkező áruk bizonylatolása
  • Külső-belső rendelések ellenőrzése, visszajelzés megadása az éttermeknek (alulrendelés, túlrendelés)
  • Visszaérkező göngyöleg adminisztratív feldolgozása
  • Telefonos ügyintézés, kapcsolattartás az éttermekkel
  • Jelentések, kimutatások készítése
  • Beérkező dokumentumok rendszerezése, archiválása
  • Sofőrök alkalmi eligazítása

Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Min. 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Adatrögzítői tapasztalat; kiváló excel ismeret
  • Középfokú, társalgási-kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés, önállóság
  • Motivált energikus személyiség

Juttatások:
  • Fix havibér
  • Cafeteria
  • Stabil vállalati háttér
  • 1 műszakos munkarend ( Hétfő-Péntek 8.00 - 16.00 )
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Scala program ismerete
  • 10 ujjal gépíró ismeret
  • Saját gépkocsi

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, küldje el önéletrajzát a feltüntetett e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budaörs