www.cvonline.hu

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 368 napja lejárt

MAGYARORSZÁGI NAGYKERESKEDÉS
1 munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • árumozgatás, raktári teendők
  • nehéz fizikai rakodási munka
  • termékek kiszállítása a partnerek részére 3,5 tonnás gépjárművel
  • (gyógyszertárak és nagykerek)
  • termékek csomagolása és előkészítése a kiszállításhoz
  • általános adminisztratív feladatok végzése (online és offline)
  • nyilvántartások, statisztikák vezetése
  • egyéb irodai teendők

Követelmények:

  • fizikai munkabírás
  • B jogosítvány és rutinos vezetői tapasztalat
  • monotonitás tűrés
  • MS Office felhasználói szint (Word, Excel, PowerPoint)
  • önállóság, csapatszellem, gyors megoldó és probléma megoldó képesség
  • jó kommunikációs képesség és szervezőkészség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • érettségi bizonyítvány

Biztos vállalati hátteret, versenyképes jövedelmet és jó munkakörülményeket kínálunk!

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület (Kőbánya Kispest metróállomástól pár percre)

Fényképes önéletrajzát, telefonos elérhetőségét és motivációs levelét, a megpályázott pozíció nevének feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő