www.cvonline.hu

Raktári Adminisztrátor

  • A hirdetés 527 napja lejárt

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztrációban szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent

Feladatok

  • A dolgozók beosztásának megtervezése a műszakvezetők irányítása alapján
  • Az állandó és kölcsönzött állomány munkaidő-nyilvántartásának kezelése
  • Kapcsolattartás a munkaerő-közvetítő és
    -kölcsönző cégek képviselőivel
  • Csomagkövetés elvégzése a kamerás megfigyelőrendszer segítségével
  • A belső levelezőrendszerben érkező megkeresések kezelése
  • Meglévő folyamatok folyamatleírásainak elkészítése, aktualizálása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil, multinacionális cégnél
  • Fejlődési lehetőség, gyakorlat és sikerélmény hosszabb távú feladatokban
  • Jó munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és utána is, erős támogatás a csapaton belül

További cég információkért, kérem, keresse fel honlapunkat: Link megjelenítése
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését 2016. április 13-ig juttassa el a lenti e-mail címre!

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés Raktári adminisztrátor pozícióra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Elvárt nyelvtudás Angol