www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

  • A hirdetés 342 napja lejárt

Üllői szállítással és logisztikával foglalkozó partnercégünk számára keresünk talpraesett, határozott új munkatársat az alábbi pozícióba:

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Raktári logisztikai folyamatok pontos adminisztrációja számítógéppel
  • Bevételezési és kiszállítási folyamatok, készletmozgások dokumentálása
  • Raktári nyilvántartási program kezelése
  • Bizonyos esetekben a raktári árumozgatás és a kimenő áru ellenőrzése is a feladatkör része!

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Előny: targoncavezető engedély, angol nyelvtudás

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Üllő
  • Csemő-Cegléd irányából céges busz biztosított
  • Műszakrend: Két műszak (délelőtt, délután)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014