www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

  • A hirdetés 332 napja lejárt

A BA-HA-MA’S Kft. az élelmiszer-nagykereskedelmi piac meghatározó szereplője, gyorsfagyasztott élelmiszeripari termékek nagykereskedelmével, raktározásával és szállításával foglalkozik.  Dunakeszi telephelyére, hosszú távú munkalehetőséget kínál:

állandó éjszakás műszakban,

raktári adminisztrátor

munkakörben.

Alapfeladatok:

  • Raktári adminisztrációs tevékenység ellátása, számlázás, komissió lista ellenőrzése, járatok nyomtatása és szétosztása,  raktári nyilvántartások, társosztályokkal kapcsolódó táblázatok kezelése.

Jelentkezőkkel szembeni általános elvárásaink:

  • középfokú iskolai végzettség
  • raktári területén szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • büntetlen előélet
  • terhelhetőség, rugalmasság,
  • pontosság, precizitás,
  • magas szintű MS Office ismeret
  • csapatmunkára való képesség.

Amit nyújtani tudunk:

  • azonnali munkakezdés
  • versenyképes javadalmazás, stabilitás
  • inspiráló, modern környezet
  • korrekt cégfilozófia.

Munkavégzés helye: 2120 Dunakeszi, Pallag utca 55.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el fényképes Önéletrajzát és bizonyítványainak másolatát e-mailben, a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre, vagy érdeklődjön telefonon a 06-70-702-9721 – es telefonszámon.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő